Legenda o wróżebnym pierścieniu legnickim - film

Zapraszamy na ostatni odcinek z serii Legend o Legnicy - filmy realizowane przez nasze muzeum w ramach ferii. W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam Legendę o wróżebnym pierścieniu legnickim. Życzymy miłego oglądania.

Legenda o Bitwie na Dobrym Polu - film

Zapraszamy na trzeci odcinek z serii Legend o Legnicy. W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam Legendę o Bitwie na Dobrym Polu. Życzymy miłego oglądania.

Legenda o ostatnim Księciu Legnickim - film

Zapraszamy na drugi odcinek serii Legend o Legnicy. W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam Legendę o ostatnim Księciu Legnickim, czyli o Jerzym Wilhelmie. Życzymy miłego oglądania.

Legenda o założeniu Legnicy- film

Legenda o założeniu Legnicy - nowy film zrealizowany przez Muzeum Miedzi. Muzeum Miedzi w swoim najnowszym filmie z okazji trwających ferii przygotowało dla najmłodszych Legniczan coś specjalnego, a mianowicie przeczytamy Wam Legendę o założeniu Legnicy. Zapraszamy.

Zapraszamy na premierowy film. Posłuchajcie o tym co się działo przed 3000 tysiącami lat w okolicach dzisiejszej Legnicy i Chojnowa, nad Kaczawą i Czarną Wodą.