Ekspozycja plenerowa pt. "Cień gwiazdy. Relikty legnickich pomników PRL-u" uzupełniona została o ostatni obiekt. W dniu dzisiejszym, około południa zakończyło się przeniesienie rzeźby z legnickiego pomnika Konstantego Rokossowskiego.

Otwarcie wystawy „Węgierska dusza i wyobraźnia – rzeźby Lajosa Győrfiego” oraz prelekcja „Węgierskie miejsca pamięci w Polsce" /fotorelacja - 29.11.2019 r./.

W piątek 29 listopada 2019 r. o godz.16:00 zapraszamy na prelekcję dr Jánosa Tischlera i Ákosa Engelmayera na temat "Węgierskich miejsc pamięci w Polsce".

Wystawa "Tory historii..." wzbogacona o makiety pociągów z kolekcji księdza Janusza Grygiera oraz rysunki dzieci.

29 listopada o godz. 17:00 zapraszamy na otwarcie nowej wystawy "Węgierska dusza i wyobraźnia – rzeźby Lajosa Győrfiego" /Akademia Rycerska/.