Zdrowych, pogodnych, przepełnionych radością i nadzieją  Świat Wielkiej Nocy. Wesołego Alleluja

Otwarcie wystawy „Galeria Piastów legnickich – rysunki Henryka Jana Bacy"  /fotorelacja - 09.04.2019 r. Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu/.

Zaproszenie na otwarcie wystawy "Galeria Piastów legnickich – rysunki Henryka Jana Bacy" - 9 kwietnia 2019 r., o godz. 17:00 /Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu/.

Otwarcie wystawy „Życie zadane – medalierskie rozmowy z Janem Pawłem II"  /fotorelacja - 03.04.2019 r./.

Muzeum Miedzi niedawno wygrało aukcję, której przedmiotem był obraz legnickiego artysty Friedricha Augusta Küblera z 1829 r., przedstawiający portret mężczyzny. Obraz trafi do zbiorów Działu Historii.