Dofinansowanie z Ministerstwa Kultury dla Muzeum Miedzi

Chcielibyśmy poinformować, że Muzeum Miedzi w Legnicy uzyskało kolejne dofinansowanie działań realizowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie działań muzealnych.

Między miastem a regionem - debata w Muzeum Miedzi

Już niedługo w Muzeum Miedzi kolejna debata z cyklu „Między miastem a regionem”. Odbędzie się ona już 20 marca 2024 r. o godz. 17 w Akademii Rycerskiej.

koncert z cyklu „Wtorek Muzyczny”

Na kolejny koncert z cyklu „Wtorek Muzyczny”, na którym zaprezentują się uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Legnicy, zaprasza Muzeum Miedzi w Legnicy.

koncert „Rozmaitości muzyczne”

To już wkrótce. Muzeum Miedzi zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Wtorek Muzyczny” w wykonaniu Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Legnicy.

Muzeum Miedzi gra z WOŚP

Jak co roku muzeum gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Fanty na licytacje przekazane. A w niedzielę od godz. 12 do 17 zapraszamy na wystawy do Akademii Rycerskiej i gmachu głównego. Wstęp bezpłatny.