Noc Muzealna - fotorelacja

Noc Muzealna w Muzeum Miedzi w Legnicy odbyła się 14 maja 2022 r. - fotorelacja.

To była niezwykła Noc. Z przygotowanych przez Muzeum Miedzi atrakcji skorzystało ponad 1300 osób. Tłumy zwiedzających odwiedziły Zamek Piastowski, kościół mariacki, Muzeum w Legnickim Polu i muzealne ekspozycje. Wielkim zainteresowaniem cieszyły warsztaty miedziorytnicze Grzegorza Fijałkowskiego, wernisaże Festiwalu Srebro, a koncert akordeonowy Tomasza Drabiny w niezwykłej scenerii zamku na długo zapamiętają ci, którzy go wysłuchali. Retro fotobudka okazała się strzałem w dziesiątkę.
Miło nam, że mogliśmy Państwa gościć. Tomasz Drabina. Tangreen, Grzegorz Fijałkowski, FotoBoxik - Foto-Atrakcje na Twoją imprezę, Studio Enter, Parafia Ewangelicko-Augsburska przy Kościele Marii Panny w Legnicy, MPK Legnica, Galeria Sztuki w Legnicy, Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu, Gmina Legnickie Pole, Miasto Legnica, Dolnośląskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy, Zespół Szkól Muzycznych w Legnicy– dziękujemy. Bez Was nie byłoby Nocy Muzealnej.

Noc Muzealna 2022

Koncert akordeonowy  - Tomasz Drabina. TANGREEN (dziedziniec zamku).

GALERIA FOTOGRAFII / Noc Muzealna / >>