Finał konkursu „Legnicka Książka Roku 2019”

Uroczysty finał konkursu „Legnicka Książka Roku 2019” odbędzie się w dniu 14 marca br. o godz. 17.00 w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej (wejście od. ul. Bilsego).

Organizatorzy, Muzeum Miedzi w Legnicy oraz Legnicka Biblioteka Publiczna informują, że uroczysty finał konkursu „Legnicka Książka Roku 2019” pod patronatem Prezydenta Miasta Legnicy, podczas którego zostaną wręczone nominacje oraz ogłoszona książka laureatka, odbędzie się w dniu 14 marca br. o godz. 17.00 w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej (wejście od. ul. Bilsego). Uroczystość uświetni koncert Magdaleny Buczkowskiej - sopran, z towarzyszeniem pianistki, Katarzyny Rzeszutek. W programie m.in. najpiękniejsze arie operowe, operetkowe oraz przeboje musicalowe.

Z przykrością zawiadamiamy, że uroczysty finał konkursu Legnicka Książka Roku 2019, która miała odbyć się dnia 14 marca 2020 r. został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatorów. Przepraszamy.

Legnicka Książka Roku 2019