Weekend seniora z kulturą

W związku z akcją zainicjowaną przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Weekend seniora z kulturą”, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, Muzeum Miedzi w Legnicy zaprasza wszystkich seniorów do uczestnictwa w ww. przedsięwzięciu.

W ramach tej kampanii nasze muzeum zaprasza Państwa 5  października (sobota) na bezpłatne zwiedzanie Muzeum Miedzi (gmach główny i oddział w Akademii Rycerskiej) Muzeum Bitwy Legnickiej oraz Zamku Piastowskiego.
Natomiast w niedzielę (6 października) zapraszamy na godz. 13.30 na spacer dla seniorów i wnuków po Zamku Piastowskim i jego okolicach (wstęp wolny) – "Poznaj tajemnice Zamku Piastowskiego".

Przypominamy, że Muzeum od 1 października pracuje w ramach harmonogramu zimowego (od wtorku do soboty). W związku z tym w niedzielę otwarte są jedynie dwa obiekty: Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu i Zamek Piastowski.

Weekend seniora z kulturą