Zaproszenie na wykład Marka Łazarza dyrektora Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu / 27 marca 2019 r., godz. 17:00 Akademia Rycerska/

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy zaprasza na Piątek Muzyczny "Młodzi Kompozytorzy" - 29 marca 2019 r., godz. 17:00 /Akademia Rycerska/.

Warsztaty "Drogą S3 do skarbów" z udziałem naszych archeologów: Tomasz Stolarczyk i Przemysław Paruzel, a gościliśmy dzieci z Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy.

Zaproszenie na otwarcie wystawy "Życie zadane - medalierskie rozmowy z Janem Pawłem II" - 3 kwietnia 2019 r.  o godz. 17:00  /Akademia Rycerska/.

Na zakończenie wystawy "Sztuka Legionów" legniccy seniorzy uczestniczyli w warsztatach plastycznych "Portret Piłsudskiego".