Warsztaty dla dzieci - "Tworzymy świąteczne ozdoby"

Zapraszamy do Muzeum Miedzi na warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat TWORZYMY ŚWIĄTECZNE OZDOBY w dniach 11.12.2019 - 07.01.2020 r.

WARSZTATY DLA DZIECI
TWORZYMY ŚWIĄTECZNE OZDOBY
11.12.2019 – 07.01.2020

Miedziowo.pl i Muzeum Miedzi w Legnicy proponują udział w warsztatach z samodzielnego tworzenia ozdób bożonarodzeniowych z miedzi. Zajęcia te skierowane są dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.

Podczas warsztatów każdy uczestnik będzie miał okazję samodzielnie wykonać 4 świąteczne ozdoby:

• anioła,
  • bałwana,
  • dzwonek,
  • choinkę.

Mamy nadzieję, że zajęcia te pozwolą najmłodszym na rozwój wyobraźni oraz zdolności manualnych. Każdemu uczestnikowi udostępnimy specjalnie stworzoną matrycę, 255 cm drutu miedzianego oraz koraliki i wstążki do ozdoby.

Zapisów należy dokonywać w Dziale Naukowo – Oświatowym tel. 76 862 49 49 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czas trwania warsztatów ok. 1 godziny.

Bilety: 6 zł

miedziowo-pl