Koncert w Muzeum Miedzi,

Serdecznie zapraszamy na koncert "SŁOWO W ŚPIEWIE - ŚPIEW W SŁOWIE" w wykonaniu Studenckiego Zespołu Wokalnego ART FORUM VOICES. W repertuarze znajdą się utwory klasyczne (polskie oraz zagraniczne) a także polski repertuar rozrywkowy. Zapraszamy w czwartek 14 grudnia o godzinie 19:00 - Akademia Rycerska w Legnicy - oddział Muzeum Miedzi.


Koncert w Muzeum MiedziKoncert poprowadzą pedagodzy INSTYTUTU EDUKACJI MUZYCZNEJ TEATRALNEJ I HUMANISTYCZNEJ dla dorosłych w Legnicy w SZUMILO ART FORUM GROUP - Agnieszka Justyna Szumiło (rektor, pedagog śpiewu) oraz Aleksander Piechaczek (dyrygent, kompozytor, aranżer, wokalista).

Założycielką SZUMILO ART FORUM GROUP jest Agnieszka Justyna Szumiło - śpiewaczka, bizneswoman oraz doświadczona pedagog śpiewu solowego. W roku 2010 stworzyła Pracownię Wokalną, po kilku latach, dzięki opracowaniu autorskich programów kształcenia, działalność rozszerzyła się i objęła szeroką gamę zajęć dydaktycznych dla różnych grup osób. Po 15 latach Pracownia zmieniła się w SZUMILO ART FORUM GROUP, w którym kilka lat temu powstał INSTYTUT EDUKACJI MUZYCZNEJ TEATRALNEJ I HUMANISTYCZNEJ dla dorosłych w Legnicy, a także Zespół Wokalny ART FORUM VOICES, który w obecnym składzie funkcjonuje od roku.

Dzięki SZUMILO ART FORUM GROUP, osoby z różnych środowisk i z różnymi celami muzycznymi mają możliwość rozwijania swojego talentu, poprawy techniki wokalnej oraz odzyskania zaufania i pewności siebie w świecie muzyki. Misją ART FORUM jest edukowanie ludzi w każdym wieku i tworzenie miejsca, w którym poczują się bezpiecznie, a edukacja będzie dostosowana do ich potrzeb. ART FORUM pozwala rozwijać siebie nie tylko muzycznie - nauka śpiewu wpływa na poprawę funkcjonowania ciała, ale też umysłu i ducha. To wyższy poziom edukacji muzycznej, zgodny z motto: „Idę dalej i mierzę wysoko”. To artystyczne miejsce spotkań dyskusji i otwartości.Koncert w Muzeum Miedzi