Wystawa Oskara Zięty w Gdyni

1 lipca w Muzeum Miasta Gdyni miał miejsce wernisaż wystawy prac Oskara Zięty, znanego legniczanom z niedawno prezentowanej w Muzeum Miedzi ekspozycji miedzianego dizajnu. Jako partnerzy przedsięwzięcia, zachęcamy wszystkich do zapoznania się z gdyńską wystawą.

Wystawa „Oskar Zięta. Polskie Projekty Polscy Projektanci” w Muzeum Miasta Gdyni, przedstawia Oskara Ziętę zarówno jako projektanta produktów i marek produkcyjnych, jak i projektanta technologii oraz innowatora. Pokazuje, w jaki sposób łączy on zdobytą w Polsce i za granicą wiedzę inżynieryjną z wrażliwością artysty. Na wystawie zaprezentowano pełne spectrum jego działalności, przybliżając sylwetkę artysty, przedstawiając dotychczasowe sukcesy i osiągnięcia, które pozwoliły na wzmocnienie wizerunku polskiego wzornictwa na świecie.

Wystawa jest dostępna dla publiczności w terminie 2.07.2017 – 12.11.2017

Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie www.muzeumgdynia.pl

Muzeum Miasta Gdyni -logo

Wystawa Oskara Zięty w Gdyni