Miedzianka - warsztaty dla dzieci

Tego jeszcze nie grali. Oto w sobotę przed meczem na Stadionie Miejskim przy alei Orła Białego najmłodsi kibice legnickiej drużyny będą mogli potrenować zdolności manualne i kreatywność.

Muzeum Miedzi zaprasza na warsztaty wykonywania ozdób z miedzianego drutu - breloków, bransolet, wisiorków itp. Poprowadzi je Magdalena Kołacińska z naszego muzeum. Gwarantujemy doskonałą zabawę.

Sobotni mecz Miedzi z Górnikiem Łęczna rozpocznie się o godz. 15. Klub zapowiada świetnie widowisko piłkarskie na pierwszoligowym poziomie i mnóstwo atrakcji. My zapraszamy na pierwszorzędne warsztaty. Trwać one będą podczas meczu między trybuną B a D, blisko sektora rodzinnego.

I przypominamy – bilet na aktualny mecz Miedzi i karnet na rundę jesienną Miedzianki uprawnia w każdą niedzielę do bezpłatnego zwiedzania wszystkich muzealnych oddziałów, także w Muzeum Bitwy Legnickiej.

Miedzianka - warsztaty dla dzieci