Pożegnanie z rozśpiewaną wystawą

Ostatnie dni wystawy "Pół wieku z Cantatem" /Muzeum Miedzi - Akademia Rycerska -  do 1 września 2019 r./.

Ten weekend to ostatnia szansa, aby obejrzeć wystawę "Pół wieku z Cantatem", zorganizowaną wraz z Legnickim Centrum Kultury z okazji pięćdziesiątej edycji Turnieju Chórów "Legnica Cantat".

A tam czekają na Państwa eksponaty związane z pięćdziesięcioma edycjami LC, najsłynniejszym Legnickim Chórem (Chór Madrygał) oraz z Henrykiem Karlińskim, pomysłodawcą i organizatorem tej imprezy. Warto też zwrócić uwagę na film dokumentalny z 1970 r. odnaleziony w archiwum TVP, unikalne nagrania z archiwum Polskiego Radia Wrocław oraz film towarzyszący wystawie, wprowadzający zwiedzających w klimat ekspozycji. To wszystko na wyciągnięcie ręki.

Nie ma co zwlekać, zapraszamy do Muzeum, bo taka okazja już się nie powtórzy.

Więcej o wystawie >>