W związku z decyzją Rządu RP i zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że do odwołania Muzeum Miedzi w Legnicy wraz z oddziałami wstrzymuje działalność muzealną i biblioteczną. O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Przepraszamy za utrudnienia.
Slider

Zamek Piastowski w Legnicy

Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu

INFORMACJA

  • W związku z decyzją Rządu RP i zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w trosce o Państwa bezpieczeństwo informujemy, że do odwołania Muzeum Miedzi w Legnicy wraz z oddziałami wstrzymuje działalność muzealną i biblioteczną. O kolejnych decyzjach będziemy Państwa informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

Finał konkursu „Legnicka Książka Roku 2019”10.03.2020

Uroczysty finał konkursu „Legnicka Książka Roku 2019” odbędzie się w dniu 14 marca br. o godz. 17.00 w Sali Królewskiej Akademii...

Promocja wydawnictwa "Drogą S3 w przeszłość. Odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017" fotorelacja09.03.2020

W piątek 6 marca  w Akademii Rycerskiej odbyła się promocja wydawnictwa "Drogą S3 w przeszłość. Odkrycia archeologiczne z lat 2015-2017" z...

Legnickie spacery historyczne  

Legnicka Książka Roku

Back to top

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą Polityka prywatności.

Akceptuję ciasteczka