Znaczki Turystyczne w Muzeum Miedzi

Miło nam poinformować, że Muzeum Miedzi w Legnicy dołączyło do grona miejsc posiadających Znaczki Turystyczne! Ogółem w Polsce jest już ponad 700 lokalizacji, gdzie można nabyć te wyjątkowe pamiątki mające postać drewnianego medalu. Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w tak licznym towarzystwie!

Od dziś w kasach naszych obiektów muzealnych możecie nabyć następujące znaczki:

- Akademia Rycerska w Legnicy
- Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu

Uwaga: w kasie w Akademii Rycerskiej nie można nabyć znaczka Muzeum w Legnickim Polu i na odwrót. Jednym z ważnych założeń Znaczkowego Przedsięwzięcia jest zachęcenie Was do odwiedzin w miejscu posiadającym swój własny drewniany krążek.

Mamy nadzieję, że Złota Polska Jesień zachęci Was do spaceru/podróży do naszego Muzeum. Nowicjuszy jak i wytrawnych znaczkowych zbieraczy gorąco zachęcamy do uzupełnienia swojej kolekcji!

Tym, którzy chcą zasięgnąć więcej informacji na temat idei Znaczka Turystycznego polecamy stronę
www.znaczki-turystyczne.pl

Znaczek Turystyczny Muzeum Bitwy Legnickiej w Legnickim Polu         Znaczek Turystyczny Akademia Rycerska w Legnicy

Znaczki Turystyczne w Muzeum Miedzi