KONCERT

Home Zapowiedzi / informacje Zapowiedzi Koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers
Koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers PDF Drukuj

Karpeta Jazz Brothers

Muzeum Miedzi w Legnicy zaprasza na koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers pt "Swing, swing, swing...", który odbędzie się 29 czerwca (czwartek) o godz. 20.00 w Lapidarium przy ul. Partyzantów.

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w kasach Muzeum Miedzi

Informacja o zespole:

Karpeta Jazz Brothers to zespół jazzowy z Wrocławia, stworzony przez 4 braci. Jako iż grają razem od najmłodszych lat, trudno wskazać konkretną datę jego założenia. Przez lata poszukiwań bracia wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji, która obecnie liczy 5-7 osób. Muzycy współpracują również ze znanymi artystami sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów. Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą oraz współpracę ze znanymi jazzmanami (m.in. Siggy Davis, Andy Irvine, Jacek Hornik). Bracia uczestniczyli również w festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach [1x pierwsza nagroda, 2x wyróżnienie], Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie.

Lekcje muzealne
.........................................