KATEDRA ORMIAŃSKA
WE LWOWIE I JEJ TWÓRCY

Home Wydarzenia Wydarzenia Koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers
Koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers

Koncert zespołu Karpeta Jazz BrothersW czwartkowy wieczór 29 czerwca w Muzeum Miedzi królował swing. Z powodu deszczowej aury koncert, planowany w muzealnym lapidarium, odbył się w murach Gmachu Głównego. Strugi deszczu nie zniechęciły publiczności, która tłumnie zjawiła się na występ zespołu Karpeta Jazz Brothers. Wykonawcy zaprezentowali wiele klasycznych utworów jazzowych i swingowych doprawionych własną, porywającą aranżacją.

Czwartkowy koncert był pierwszym z cyklu spotkań z muzyką w legnickim Muzeum Miedzi. O szczegółach dotyczących kolejnych występów poinformujemy Państwa za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku.

Koncert zespołu Karpeta Jazz Brothers

Informacja o zespole:

Karpeta Jazz Brothers to zespół jazzowy z Wrocławia, stworzony przez 4 braci. Jako iż grają razem od najmłodszych lat, trudno wskazać konkretną datę jego założenia. Przez lata poszukiwań bracia wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji, która obecnie liczy 5-7 osób. Muzycy współpracują również ze znanymi artystami sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów. Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą oraz współpracę ze znanymi jazzmanami (m.in. Siggy Davis, Andy Irvine, Jacek Hornik). Bracia uczestniczyli również w festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach [1x pierwsza nagroda, 2x wyróżnienie], Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie.

Karpeta Jazz Brothers

Lekcje muzealne