WYKŁAD

prof. Rościsława Żerelika
pt. Najazd mongolski na Armenię
w świetle kronik z XIII w.

8 września (piątek) godz. 16.00

Home Wydarzenia Wydarzenia Promocja książki pt. "Metalurdzy znad Kaczawy. Cmentarzysko ciałopalne z epoki brązu odkryte w Legnicy przy ul. Spokojnej"

Promocja książki

W piątek 24 lutego 2017 r. w Muzeum Miedzi odbyła się promocja naszego najnowszego wydawnictwa pt. METALURDZY ZNAD KACZAWY. CMENTARZYSKO CIAŁOPALNE Z EPOKI BRĄZU odkryte w Legnicy przy ul. Spokojnej.

Książka wydana została w ramach projektu naukowego pt. Metalurdzy znad Kaczawy - opracowanie materiałów z cmentarzyska kultury pól popielnicowych w Legnicy, stan. 3 realizowanego przez Muzeum Miedzi w Legnicy w roku 2016 ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (program: Ochrona zabytków archeologicznych).

Promocja książki

Fot.D.Berdys