WTOREK MUZYCZNY

Home Wydarzenia Wydarzenia Noc Muzealna 2016
Noc Muzealna 2016

Koncert muzyki Benjamina Bilsego - noc muzealna

Tegoroczna Noc Muzealna już za nami. Prezentowane 21 maja wystawy, przygotowane koncerty, pokazy i warsztaty zgromadziły w Muzeum Miedzi blisko 1500 osób. Niezwykłą popularnością cieszył się koncert muzyki Benjamina Bilsego w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy.

Noc Muzealna Muzeum Miedzi w Legnicy

Nasi zwiedzający szturmem wzięli również Zamek Piastowski – odwiedziło go niemal 350 osób. Gorąco dziękujemy legniczanom oraz gościom z kraju i zagranicy za udział w Nocy Muzealnej 2016. Liczymy, że na przyszłorocznej odsłonie tego wydarzenia spotkamy się w równie wielkiej liczbie. Do tego czasu serdecznie zapraszamy byście zaglądali do nas zwyczajową, dzienną porą.

Fot.E.D Berdys

więcej fotografii znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku http://tiny.pl/gr57h