WTOREK MUZYCZNY

„Concerto d`amore"

Home Wydarzenia Promocja książki - Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica”
Promocja książki - Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica” PDF Drukuj

Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica” - promocja książki12 lutego br. w Muzeum Miedzi odbyła się  promocja książki pt. Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica”. Jest to pierwsza monografia legnickiej Huty Miedzi. Jej autorem jest Marcin Makuch. Książka ta uzyskała nominację do tytułu Legnicka Książka Roku 2015.

Książka opisuje 60 lat największego legnickiego zakładu pracy. Huta i jej początki, rozwój, procesy technologiczne, wydziały, związki i stowarzyszenia pracownicze działające na terenie zakładu, opisane i bogato opatrzone dokumentacją fotograficzną.
Ważna, i bardzo ciekawa pozycja na rynku wydawniczym. Książkę można nabyć również w Muzeum Miedzi.

Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica”

Legnica w kolorze miedzi. 60 lat Huty Miedzi „Legnica” - promocja książki