Miś, który jeżdził koleją...

"Miś, który jeździł koleją, czyli Muzeum Miedzi i Koleje Dolnośląskie w ramach projektu Pociągi Pełne Kultury, zapraszają na wystawę Pora na dobranoc..."

Co to była za przygoda! W piątek 13 kwietnia w Pociągu Pełnym Kultury, który odjechał z Legnicy do Wrocławia, gościliśmy nietypowego pasażera. Miś Uszatek z klapniętym uszkiem zachęcał do wybrania się na wystawę o bajkach z minionej epoki. Miś obiecał, że oprócz niego, zwiedzający w Muzeum Miedzi w Legnicy, będą mogli zobaczyć resztę bajkowej ferajny, między innymi: Bolka i Lolka, Reksia, Wilka i Zająca oraz wielu innych znanych i lubianych przyjaciół z II połowy XX wieku.

A co na to pasażerowie Kolei Dolnośląskich, jak zareagowali na niezwykłego gościa? Po ich minach można wywnioskować, że zabawa była przednia, zresztą zobaczcie sami galerię zdjęć!

A my czekamy na Was w Muzeum Miedzi w Legnicy, widzimy się również w Pociągach Pełnych Kultury.
Do zobaczenia następnym razem!